Skip links

E-Ticaret Sitesi Hizmeti

E-Ticaret siteleri, işletmelerin ürünlerini en iyi şekilde sergiledikleri, ziyaretçilerin ürünleri incelemelerine, alışveriş sepetlerine ekleyerek kolay ve verimli bir şekilde satın almalarına olanak sağlayan geniş kapsamlı dijital mağazalardır. Ayrıca e-ticaret siteleri, yalnızca fiziksel ürünlerin satıldığı bir ortam değil, İşletmelerin yeni müşteriler edinmesine yardımcı olan ve ürünlerin popülerliğini arttırmaya olanak sağlayan platformlardır.

Güçlü Çözüm Ortakları

E-ticareti gerçek bir ticaret gibi görüyor ve profesyonel bir şekilde yaklaşıyoruz. Bu anlamda güçlü ve profesyonel e-ticaret alt yapı sağlayıcıları ile çalışıyoruz.

Uçtan Uca Danışmanlık

İşletmenizin e-ticaret yolculuğunda, web sitesi tasarımı, platform seçimi, ödeme sistemleri entegrasyonu, envanter yönetimi, pazarlama stratejileri ve müşteri deneyimi iyileştirmeleri gibi alanlarda size özel çözümler sunuyoruz.

10 Yıldır E-Ticaret Yapıyoruz

Intero Web olarak bizde yaklaşık 10 yıldır aktif olarak e-ticaret yapıyoruz. Yolda edindiğimiz bu bilgi birikimini müşterilerimizle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz

E-Ticaret Sitesi kapsamında verdiğimiz hizmetler

Kurulum Hizmetleri

Kurulum Hizmetleri

E-ticaret sitenizi uygun alt yapı seçimi ile satışa hazır hale getirip, diğer satış kanallarınız ile gerekli entegrasyonları kurgulayabiliriz.

E-Ticaret Sitesi Yönetimi

E-Ticaret Sitesi Yönetimi

Siparişlerin aşamalarının yönetilmesi, ürünlerin yüklenmesi ve kampanyaların oluşturulması gibi bir çok işlemi sizin yerinize yapabiliriz.

Katalog Yönetimi

Katalog Yönetimi

Karmaşık katalog ( kategori ) yapılarınızı optimize edebilir veya sadece bir kategorinin yönetimini ele alarak gösterime hazır hale getirebiliriz.

Kampanya Yönetimi

Kampanya Yönetimi

Çapraz satış kampanyaları ve harekete geçiren diğer kampanyaları sizin adınıza kurgulayarak satışlarınızın yükselmesini sağlayabiliriz.

Temel SEO

Temel SEO

İç ve dış SEO ayarlarınızı optimize ederek web sitenizi arama motorları üzerinde dahada görünür bir hale getirebiliriz.

Rakip Analizi

Rakip Analizi

Rakip ve sektör lideri analizi yaparak web sitenizin mizanpajını kurgulayabilir çeşitli raporlarla satışlarınızı arttırabiliriz.

E-Mail Marketing

E-Mail Marketing

Email şablonları hazırlayarak düzenli bir şekilde müşterilerinize son çıkan ürün veya kampanyalarınızı bildirebiliriz.

Kampanya Görselleri Tasarlama

Kampanya Görselleri Tasarlama

Kampanya görsellerinizi ve web sitesi içerisindeki slider görsellerinizi tasarlayıp kampanyalarınıza uygun hale getirebiliriz

Ürün Görseli Düzenleme

Ürün Görseli Düzenleme

Ürün görsellerinizin profesyonel bir şekilde fotoğraflarını çekebilir ve temizlik işlemlerini yaparak web sitenize yükleyebiliriz.

Danışmanlık Verdiğimiz E-Ticaret Alt Yapıları

Markanızı geleceğe taşımak mı istiyorsunuz?

Ticaretinizi e-ticarete dönüştürmek ve sınırsız büyüme fırsatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.