Skip links

Online Turizm
Rezervasyon Sistemi

Online Turizm Rezervasyon Sistemi ile hızlı bir şekilde rezervasyon alıp kazancınızı katlayabilirsiniz.

Online Turizm Rezervasyon Sistemi Nedir?

Online Turizm Rezervasyon Sistemi ile tur ve transfer rezervasyonları alabilirsiniz. Firmanızı internete taşıyarak potansiyel müşteri kitlenizi arttırabilirsiniz. Size özel tam ihtiyacınıza uygun sistem ile müşterilere hızlı bir şekilde rezervasyon yapabilme imkanı sunuyoruz. Sınırsız araç ekleme seçeneğiyle, km bazlı fiyatlandırma sistemi ile müşteri bineceği ve gideceği yeri tam noktasına kadar belirtiyor ve sistemimiz fiyatlandırmayı sizin belirlediğiniz kriterlere göre otomatik olarak yapıyor. Araçta Nakit/Kredi Kartı, Ön ödemeli ve Kredi kartı ödeme seçenekleriyle ödemenizi alabiliyorsunuz. 7/24 rezervasyon alabileceğiniz bu sistemle siz uyurken bile rezervasyon alabileceksiniz. Artık araştırmaların, alışverişlerin internetten yapıldığı bu devirde, teknolojiye bizimle ayak uydurun siz de kazanın!

Gelişmiş Transfer Rezervasyonu​

Google Maps bağlantısı müşteriler nereden, nereye gideceklerini açık ve kolay şekilde girebiliyorlar. İki adres arası mesafeyi otomatik olarak hesaplayıp KM bazlı fiyatlandırma yaparak tüm adreslere tek tek fiyatlandırma belirtmeden otomatik olarak fiyatı sizin belirttiğiniz koşullara göre belirler.

Müşteriler sizinle iletişime geçerek soracakları x konumdan y konum fiyatı ne kadar?, x aracı ne kadar? gibi soruları sorarak hem vaktinizi alacaklar, hemde anında dönüş yapamadığınız müşterileri kaybedeceksiniz.

Sizin ihtiyaçlarınıza göre hazırladığımız sistemlerde bu sorulardan kurtularak 7/24 sorunsuz şekilde rezervasyon alabileceksiniz. ​

Sınırsız Araç Ekleme

Sınırsız transfer aracı ekleyerek müşterilere tur ve rezervasyon için araçlarınızı sunabilirsiniz. Araçlara belirlediğiniz yolcu ve bavul kapasitesi ile rezervasyon yapacak müşteriler belirttiği yolcu ve bavul sayısına göre araçlar listelenir, fazla yolcu için küçük araç gösterilmez. Böylelikle sorunsuz ve doğru bir şekilde rezervasyon alabilirsiniz.

Araçlara KM başı fiyat ve Minimum Fiyat belirleyebilirsiniz. Örneğin aracın km fiyatı 1€ ve minimum fiyatı 10€ ise. Sistem 10km'ye kadar aracın fiyatını 10€ olarak belirler, 11. km'den sonra fiyat artmaya başlar. Bu sistem sayesinde kısa mesafe transferlerinde zarar etmezsiniz.

Gelişmiş Tur Sistemi

Tur sistemi ile sitenize tur ekleyebilir ve online tur rezervasyonları alabilirsiniz.

Gelişmiş Ödeme Sistemi

Gelişmiş ödeme sistemimiz sayesinde müşterilerinize güven sağlıyoruz. Böylelikle rezervasyon yapma olasılıkları artıyor.
3 farklı ödeme yöntemi ile müşterilere kolaylık sağlayabilirsiniz.

1. Araçta Nakit Ödeme:
Araçta nakit ödeme yöntemi ile müşteriler rezervasyon esnasında bir ödeme yapmaz ve rezervasyonu tamamlayabilir. Ödemeyi transfer esnasında müşteriden nakit olarak alabilir veya sistemimiz üzerinden ödeme linki oluşturarak kredi kartı ile alabilirsiniz.

2. Ön Ödeme:
Ön ödeme sistemimizde müşteri rezervasyon esnasında toplam tutarın belirlediğiniz oranını kredi kartı ile ödeyebilir, kalan tutarı araçta ödeyebilir. Bu sayede güven sorunu olan müşteriler ödemenin bir bölümünü yapabilir.

3. Kredi Kartı ile Ödeme:
Kredi kartı ile ödeme yönteminde rezervasyon yaparken ödemenin tamamını kredi kartı ile alabilirsiniz.

Bu ödeme yöntemlerine belirlediğiniz oranda indirim veya zam yaparak istediğiniz ödeme yöntemini öne çıkartabilirsiniz.

E-Posta ve SMS Entegrasyonu

SMS Api entegrasyonumuz sayesinde online turizm rezervasyon sistemimizde yapılan rezervasyonlardan anında haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca E-Posta entegrasyonu sayesinde rezervasyon adımlarını E-Posta aracılığı ile takip edebilir, müşterilerinize de rezervasyon detayları hakkında otomatik e-postalar gönderebilirsiniz.

Blog Modülü

Websitenizi yayına aldıktan sonra arama motorlarındaki sıralamada üstlerde kalmanın yolu, sistenize ziyaretçi çekebilmektir. Sitenize gelen ziyaretçiler ilgisini çekebileceği ve hizmetlerinizle paralel konularda içeriklere ulaşabilmelidir. Tatil, seyahat ve yolculuklar ile ilgili ilginç, faydalı ve özgün makaleler yazarak sitenizin blogunda yayınlamanız, sitenizi hayatta tutacak önemli bir husustur. Altyapımızda yer alan blog modülü sayesinde, makalelerinizi rahatlıkla yayınlayabilecek ve arama motorlarındaki sıralamanızı olumlu yönde etkileyebileceksiniz.

4 Farklı Kur Seçeneği

TL (Türk Lirası), USD (Dolar), EUR (Euro), GBP (Pound) kurlarından istediğinizi aktif edebilir, baz kur olarak seçebilir ve ödemelerinizi alabilirsiniz. Kur otomatik olarak TCMB'den çekilir ve güncellenir. Manuel olarak kur belirlemek istediğinizde yönetim panelinden otomatik güncellemeyi kapatabilirsiniz.

Çoklu Dil Sistemi

Sistemlerimiz sınırsız dil geliştirmesine sahiptir. Kolaylıkla tek dosya çevirisi yapılarak istediğiniz dilleri sitenize ekleyebilirsiniz. Eklenen diller, otomatik olarak sitenize giriş yapan müşterinin dilini algılayarak müşteriye sitenizde ekli ise kendi dilini değil ise sizenizin varsayılan dilini seçtirir.

Gelişmiş Yönetim Paneli

Gelişmiş yönetim panelimiz sayesinde sitenizle ilgili tüm özellikleri yönetmek tek tık ile mümkün. Yeni tur ve transfer rezervasyonlarını görüntüleyebilir, düzenleyebilir, işlem yapabilirsiniz. Araç ekleme, tur ekleme, blog ekleme, sayfa ekleme gibi siteniz ile alakalı tüm ayarlar yönetim paneli üzerinden yapılır.

Yönetim paneli özelliklerimizi saymakla bitmez. Yönetim paneli özellikleri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Online turizm rezervasyon sistemlerimizde özellik sınırımız yok! Tek sınır sizin hayalleriniz. Tam olarak çalışma türünüze uygun özellikler için sadece bizimle paylaşmanız yeterli.

400 USD +kdv

Hazır Paket

Hazır sistemlerimizden herhangi birini bu paket ile satın alabilirsiniz. Bu pakete Sanal Pos entegrasyonu dahil değildir. Araçta ödeme seçeneği ile rezervasyon alabilirsiniz.

1 Aylık Danışmanlık

Ücretsiz Kurulum

Sanal Pos Entegrasyonu

Temel SEO

Domain + Hosting

500 USD +kdv

Hazır Paket +

Hazır sistemlerimizden herhangi birini bu paket ile seçebilirsiniz. Bu pakete Sanal Pos entegrasyonu dahildir. Kredi kartı ile rezervasyon alabilirsiniz. Temel SEO Çalışması dahildir.

1 Aylık Danışmanlık

Ücretsiz Kurulum

Sanal Pos Entegrasyonu

Temel SEO

Domain + Hosting

Teklif Alın

Özel Sistem

Size özel tasarım ve sistem ile tam olarak iş modelinize uygun sistem yaptırabilirsiniz. Fiyat istediğiniz özelliklere göre değişiklik gösterebilir.

Özel Tasarım

Sanal Pos Entegrasyonu

Üst Düzey SEO

1 Yıl Domain + Hosting

Sınırsız Özellik

  • Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.
  • Yazılımlarımızda yıllık kullanım ücreti yoktur. Fiyat tek seferlik fiyattır. Tek domain için geçerlidir. Yeni firma/domain'e kurulum yapılacağı zaman tekrar fiyatlandırma yapılır. Aynı domain için farklı hostinge kurulum yapılacağı zaman sadece kurulum ücreti alınır.
  • Hazır paketler üzerinde sistemsel olarak değişiklik yaptırabilirsiniz. Ekstra özellik eklemesi ve düzenlemesi ekstra olarak ücretlendirilecektir.
  • Tüm yazılımlarımız ömür boyu garantilidir. Sistemsel tüm sorunlar ücretsiz olarak ömür boyu yapılacaktır.
  • Tüm yazılımlarımız her zaman günceldir. Altyapı güncellemeleri ömür boyu ÜCRETSİDİR.

Rezervasyonlarınızı arttırmak mı istiyorsunuz?

En doğru stratejilerle sunduğumuz hizmetlerle firmanızı büyütmek için bizimle hemen iletişime geçin!